Filtruj według

Kolor

Kolor

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Rodzaj materiału

Rodzaj materiału

Tłuszcze, Woski

Aktywne filtry

Tłuszcz do skóry, czarny tłuszcz do skóry, 50 ml, Palc

Marka: Palc

w magazynie
13,00 zł

(26,00 zł 100 ml)

Tłuszcz do butów czarny tłuszcz do skóry Palc 50 ml. Tłuszcz do skóry zmiękcza, chroni skórę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych skórę licową ( gładką ). Zawiera naturalne tłuszcze. Podnosi elastyczność i przewiewność skóry. Przeciwdziała nasiąkaniu skóry wodą. Opakowanie 50 ml. Producent: Palc ( Hiszpania )

Tłuszcz do skóry, bezbarwny tłuszcz do butów, 50 ml, Palc

Marka: Palc

w magazynie
13,00 zł

(26,00 zł 100 ml)

Tłuszcz do butów tłuszcz do skóry Palc 50 ml. Tłuszcz do skóry zmiękcza, chroni skórę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych skórę licową ( gładką ). Zawiera naturalne tłuszcze. Podnosi elastyczność i przewiewność skóry. Przeciwdziała nasiąkaniu skóry wodą. Opakowanie 50 ml. Producent: Palc ( Hiszpania )

Tłuszcz do skóry, tłuszcz do butów skórzanych, Palc, 210 ml

Marka: Palc

ilość ograniczona
26,00 zł

(12,38 zł 100 ml)

Tłuszcz do butów tłuszcz do skóry Palc 210 ml. Tłuszcz do skóry zmiękcza, chroni skórę przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych skórę licową ( gładką ). Zawiera naturalne tłuszcze. Podnosi elastyczność i przewiewność skóry. Przeciwdziała nasiąkaniu skóry wodą. Duże opakowanie 210 ml. Producent: Palc ( Hiszpania )

Nilfett Collonil 75 ml, stały naturalny tłuszcz do skór do butów

Marka: Collonil

w magazynie
22,00 zł

(29,33 zł 100 ml)

Stały naturalny tłuszcz do skór do butów Nilfett Collonil 75 ml. NILFETT to specjalny tłuszcz zawierający naturalne oleje i soki z drzew tropikalnych do impregnacji, pielęgnacji i sprawnego zabezpieczania skóry. Można go z powodzeniem stosować na obuwie, odzież do wszelkich skór wyprawionych, do historycznych mebli, na siodła konia, itp. Intensywnie...

Carbon Wax Collonil, impregnat do butów z woskiem, 300 ml

Marka: Collonil

w magazynie
50,00 zł -10% 45,00 zł

(15,00 zł 100 ml)

Impregnat do butów Carbon Wax Collonil 300 ml to pierwszy taki na świecie impregnat do impregnacji  ( technologia węglowa ) z przeznaczeniem do wszystkich materiałów. Impregnat Carbon Wax Collonil zapewnia najskuteczniejszą ochronę przed działaniem wody, brudem o wysokiej wydajności do wszystkich materiałów. Innowacyjna technologia węglowa o długotrwałym...

Tłuszcze, Woski

Podstawowym zadaniem tłuszczu do skór jest poprawa właściwości wodoodpornych. Tłuszcz wnika głęboko w skórę i znacząco zmniejsza pochłanianie przez nią wody. Ponadto tłuszcz wybitnie odżywia i zmiękcza skórę. To idealne rozwiązanie do butów nowych czy też wykonanych ze sztywnych skór. Po nałożeniu kilku warstw tłuszczu skóra staje się wyraźnie elastyczniejsza.