Silicon Polish Collonil

W kategorii Silicon Polish Collonil Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Marka: Collonil

w magazynie
21,90 zł

(24,00 zł 100 ml)

0 Opinia(e) 

  Brązowa pasta Silicon Polish Collonil 75 ml to pasta w tubie ( średni brąz ), która chroni, pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Po wypolerowaniu nie brudzi więc można stosować np. na tapicerkę samochodową lub kanapy w domu. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

  Marka: Collonil

  w magazynie
  21,90 zł

  (24,00 zł 100 ml)

  0 Opinia(e) 

   Bezbarwna pasta Silicon Polish Collonil 75 ml to pasta w tubie, która chroni, pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Po wypolerowaniu nie brudzi więc można stosować np. na tapicerkę samochodową lub kanapy w domu. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

   Marka: Collonil

   w magazynie
   21,90 zł

   (24,00 zł 100 ml)

   0 Opinia(e) 

    Jasnobrązowa pasta Silicon Polish Collonil 75 ml to pasta w tubie, która chroni, pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Po wypolerowaniu nie brudzi więc można stosować np. na tapicerkę samochodową lub kanapy w domu. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

    Marka: Collonil

    w magazynie
    21,90 zł

    (24,00 zł 100 ml)

    0 Opinia(e) 

     Ciemnobrązowa pasta Silicon Polish Collonil 75 ml to pasta w tubie, która chroni, pielęgnuje, odświeża kolor i czyści obuwie, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane ze skóry gładkiej. Po wypolerowaniu nie brudzi więc można stosować np. na tapicerkę samochodową lub kanapy w domu. Zawiera wosk pszczeli i olejek Jojoba.

     Silicon Polish Collonil

     Silicon Polish Collonil ( kraj produkcji - Niemcy ) to wyjątkowe pasty o pojemności 75 ml, które chronią, pielęgnują, odświeżają kolor i czyszczą buty, wyroby skórzane, odzież i meble skórzane wykonane ze skóry licowej gładkiej. Po wypolerowaniu nie brudzą, więc można je stosować np. na tapicerkę samochodową lub kanapy w domu. Silicon Polish Collonil zawierają wosk pszczeli i olejek Jojoba. Pasty nie posiadają aplikatora do nakładania.