Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Rodzaj materiału

Rodzaj materiału

Skóry Delikatne

W kategorii Skóry Delikatne Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Marka: Collonil

ilość ograniczona
32,00 zł

(32,00 zł 100 ml)

0 Opinia(e) 

  Carbon Pure Collonil, impregnat do butów, odzieży bez gazu 100 ml. Carbon Pure Collonil to impregnat bez gazu z substancją aktywną do ochrony butów, odzieży. Długotrwały wpływ na wilgoć i brud z innowacyjną i sprawdzoną technologią węglową. Oddychalność materiału pozostaje w 100%. Można używać w zamkniętych pomieszczeniach.

  Marka: Kaps

  w magazynie
  22,00 zł

  (11,00 zł 100 ml)

  0 Opinia(e) 

   Care & Shine Kaps pielęgnacja skóry z lanoliną ochrona przed pękaniem. Care & Shine z lanoliną odżywia i zapewnia perfekcyjną ochronę skórze gładkiej, delikatnej, lakierowanej, skórze zdobionej oraz wytłaczanej. Lanolina doskonale wchłania się w skórę dzięki czemu chroni ją przed pękaniem i nadaje skórze uczucie miękkości w dotyku. Dodatkowo...

   Marka: Bama

   niedostępny
   24,00 zł

   (12,00 zł 100 ml)

   0 Opinia(e) 

    Pianka do czyszczenia, pielęgnacji obuwia Easy Care. A87, Bama 200 ml to uniwersalna pianka do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich materiałów i kombinacji materiałów, nawet delikatnych. Głęboko uniknięty brud zostanie całkowicie usunięty. Nadaje się do wszystkich kolorów a także do torebek, portfeli, ubrań, mebli.

    Skóry Delikatne

    Produkty w tej kategorii uszczelniają, chronią, pielęgnują i konserwują skóry gadów, płazów i inne skóry egzotyczne oraz stretch, skóry futerkowe. Preparaty wyprodukowano specjalnie dla takich skór. Impregnacja i pielęgnacja skóry metallic, perlato, materiały syntetyczne, skórę futerkową, stretch, filc i inne kombinacje tych materiałów.