Filtruj według

Kolor

Kolor

Marka

Marka

Pojemność

Pojemność

Self Shine, Selbst Glanz

Aktywne filtry

Self Shine Kaps, brązowa pasta w płynie do butów samopołyskowa

Marka: Kaps

w magazynie
13,00 zł

Brązowa pasta w płynie do butów samopołyskowa Kaps Self Shine 75 ml. Płynna samopołyskowa pasta do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje skórę utrzymując jej elastyczność. Pasta posiada dobre zdolności kryjące dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania. Nadaje się do pielęgnacji skór gładkich...

Self Shine Kaps, czarna pasta w płynie do butów samopołyskowa

Marka: Kaps

w magazynie
13,00 zł

Czarna pasta w płynie do butów samopołyskowa Kaps Self Shine 75 ml. Płynna samopołyskowa pasta do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje skórę utrzymując jej elastyczność. Pasta posiada dobre zdolności kryjące dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania. Nadaje się do pielęgnacji skór gładkich...

Self Shine, Selbst Glanz

Self Shine Nano Efect Collonil ( kraj produkcji - Niemcy ) o pojemności 50/100 ml nadaje gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego pastowania. Pasty posiadają wygodny aplikator dlatego są szybkie i wygodne w użyciu. Zastosowana w nich formuła Nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Zabezpiecza przed wilgocią i zapobiega powstawaniu plam.

Selfshine Cream Bama ( kraj produkcji - Niemcy ) o pojemności 50 ml posiadają zaawansowaną formułę z naturalnych wosków, które nadadzą Twoim butom piękny, natychmiastowy połysk i głębszą barwę skóry, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Ich użycie jest łatwe i praktyczne, ponieważ pasty posiadają aplikator w postaci gąbki do nakładania.

Self Shine Kaps ( kraj produkcji - Polska ) o pojemności 75 ml to płynne samopołyskowe pasty do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszczają, odżywiają i pielęgnują skórę utrzymując jej elastyczność. Pasty te posiadają bardzo dobre zdolności kryjące, dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania na skórze. Nadają się do pielęgnacji skór gładkich naturalnych i sztucznych.