Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Self Shine, Selbst Glanz

W kategorii Self Shine, Selbst Glanz Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Marka: Kaps

w magazynie
13,50 zł

(18,00 zł 100 ml)

0 Opinia(e) 

  Brązowa pasta w płynie do butów samopołyskowa Kaps Self Shine 75 ml. Płynna samopołyskowa pasta do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje skórę utrzymując jej elastyczność. Pasta posiada dobre zdolności kryjące dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania. Nadaje się do pielęgnacji skór gładkich...

  Marka: Bama

  w magazynie
  12,00 zł

  (24,00 zł 100 ml)

  0 Opinia(e) 

   Bezbarwna pasta do butów samonabłyszczająca Selfshine Cream Bama 50 ml. Zaawansowana formuła produktu ( z naturalnych wosków ) nadaje butom piękny natychmiastowy połysk i głębszą barwę, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Użycie jest łatwe i praktyczne, ponieważ gąbka posiada aplikator do nakładania.

   Marka: Bama

   w magazynie
   12,00 zł

   (24,00 zł 100 ml)

   0 Opinia(e) 

    Brązowa pasta do butów samonabłyszczająca Selfshine Cream Bama 50 ml. Zaawansowana formuła produktu ( z naturalnych wosków ) nadaje butom piękny natychmiastowy połysk i głębszą barwę, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Użycie jest łatwe i praktyczne, ponieważ gąbka posiada aplikator do nakładania.

    Marka: Collonil

    ilość ograniczona
    22,90 zł

    (20,00 zł 100 ml)

    0 Opinia(e) 

     Bezbarwna pasta w płynie do skóry licowej Self Shine Collonil 100 ml nadaje gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego użycia. Szybki i wygodny w użyciu. Zastosowana formuła Nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Jest zabezpieczone przed wilgocią i zapobiega to powstawaniu plam.

     Marka: Collonil

     w magazynie
     22,90 zł

     (20,00 zł 100 ml)

     0 Opinia(e) 

      Czarna pasta w płynie do skóry licowej Self Shine Collonil 100 ml nadaje gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego użycia. Szybki i wygodny w użyciu. Zastosowana formuła Nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Jest zabezpieczone przed wilgocią i zapobiega to powstawaniu plam.

      Marka: Kaps

      niedostępny
      13,50 zł

      (18,00 zł 100 ml)

      0 Opinia(e) 

       Czarna pasta w płynie do butów samopołyskowa Kaps Self Shine 75 ml. Płynna samopołyskowa pasta do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje skórę utrzymując jej elastyczność. Pasta posiada dobre zdolności kryjące dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania. Nadaje się do pielęgnacji skór gładkich...

       Marka: Bama

       niedostępny
       12,00 zł

       (24,00 zł 100 ml)

       0 Opinia(e) 

        Czarna pasta do butów samonabłyszczająca Selfshine Cream Bama 50 ml. Zaawansowana formuła produktu ( z naturalnych wosków ) nadaje butom piękny natychmiastowy połysk i głębszą barwę, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Użycie jest łatwe i praktyczne, ponieważ gąbka posiada aplikator do nakładania.

        Marka: Collonil

        niedostępny
        16,00 zł

        (32,00 zł 100 ml)

        0 Opinia(e) 

         Bezbarwna pasta w płynie do skóry licowej Self Shine Collonil 50 ml nadaje gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego użycia. Szybki i wygodny w użyciu. Zastosowana formuła Nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Jest zabezpieczone przed wilgocią i zapobiega to powstawaniu plam.

         Self Shine, Selbst Glanz

         Self Shine Nano Efect Collonil ( kraj produkcji - Niemcy ) o pojemności 50/100 ml nadaje gładkiej skórze połysk przez kilka dni, bez konieczności ponownego pastowania. Pasty posiadają wygodny aplikator dlatego są szybkie i wygodne w użyciu. Zastosowana w nich formuła Nanotechnologii jest wzbogacona o woski ochronne i pielęgnujące. Zabezpiecza przed wilgocią i zapobiega powstawaniu plam.

         Selfshine Cream Bama ( kraj produkcji - Niemcy ) o pojemności 50 ml posiadają zaawansowaną formułę z naturalnych wosków, które nadadzą Twoim butom piękny, natychmiastowy połysk i głębszą barwę skóry, zapobiegając zniszczeniom skóry w wyniku codziennego użytkowania. Ich użycie jest łatwe i praktyczne, ponieważ pasty posiadają aplikator w postaci gąbki do nakładania.

         Self Shine Kaps ( kraj produkcji - Polska ) o pojemności 75 ml to płynne samopołyskowe pasty do skóry na bazie naturalnego wosku pszczelego. Nabłyszczają, odżywiają i pielęgnują skórę utrzymując jej elastyczność. Pasty te posiadają bardzo dobre zdolności kryjące, dzięki czemu może pokryć małe ubytki koloru i zadrapania na skórze. Nadają się do pielęgnacji skór gładkich naturalnych i sztucznych.