Colorit Collonil

Aktywne filtry

Colorit Collonil 418, czerwona pasta, renowator do skóry licowej

Marka: Collonil

w magazynie
24,00 zł

(48,00 zł 100 ml)

Czerwona pasta do skóry licowej, renowator do skóry gładkiej Collonil Colorit 50 ml to specjalny krem w tubie do nakładania, który zawiera w swoim składzie dużo barwnika. Krem Colorit Collonil przeznaczony jest dla skór gładkich, wzmacnia kolor skóry oraz tuszuje jej wady. Idealny dla stosowania w celu odnowienia wierzchów obuwia.

Colorit Collonil 399, ciemnobrązowa pasta, renowator do skóry...

Marka: Collonil

w magazynie
24,00 zł

(48,00 zł 100 ml)

Brązowa, ciemnobrązowa pasta do skóry licowej, renowator do skóry gładkiej Collonil Colorit 50 ml to specjalny krem w tubie do nakładania, który zawiera w swoim składzie dużo barwnika. Krem Colorit Collonil przeznaczony jest dla skór gładkich, wzmacnia kolor skóry oraz tuszuje jej wady. Idealny dla stosowania w celu odnowienia wierzchów obuwia.

Colorit Collonil 891, złota pasta, renowator do skóry licowej

Marka: Collonil

w magazynie
24,00 zł

(48,00 zł 100 ml)

Pasta do skóry licowej, renowator do skóry gładkiej Collonil Colorit w kolorze złota 50 ml to specjalny krem w tubie do nakładania, który zawiera w swoim składzie dużo barwnika. Krem Colorit Collonil przeznaczony jest dla skór gładkich, wzmacnia kolor skóry oraz tuszuje jej wady. Idealny dla stosowania w celu odnowienia wierzchów obuwia.

Colorit Collonil 546, granatowa pasta, renowator do skóry licowej

Marka: Collonil

w magazynie
24,00 zł

(48,00 zł 100 ml)

Granatowa pasta do skóry licowej, renowator do skóry gładkiej Collonil Colorit 50 ml to specjalny krem w tubie do nakładania, który zawiera w swoim składzie dużo barwnika. Krem Colorit Collonil przeznaczony jest dla skór gładkich, wzmacnia kolor skóry oraz tuszuje jej wady. Idealny dla stosowania w celu odnowienia wierzchów obuwia.

Colorit Collonil 457, bordowa pasta, renowator do skóry licowej

Marka: Collonil

niedostępny
24,00 zł

(48,00 zł 100 ml)

Bordowa pasta do skóry licowej, renowator do skóry gładkiej Collonil Colorit 457 50 ml to specjalny krem w tubie do nakładania, który zawiera w swoim składzie dużo barwnika. Krem Colorit Collonil przeznaczony jest dla skór gładkich, wzmacnia kolor skóry oraz tuszuje jej wady. Idealny dla stosowania w celu odnowienia wierzchów obuwia.

Colorit Collonil

Collonil Colorit ( kraj produkcji - Niemcy ) o pojemności 50 ml to specjalne kremy w tubie do nakładania, które zawierają w swoim składzie dużo barwnika, pigmentu. Kremy Colorit Collonil przeznaczone jest dla skór gładkich, wzmacniają kolor skóry oraz tuszują wady skóry. Colorit Collonil są idealne dla stosowania w celu odnowienia cholewki obuwiowej Twoich butów.