SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych, jaki przyjęto w naszym sklepie Obuwie Damskie go jako standard szyfrowania na stronach www sklepu Obuwie Damskie.  Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet.

W przypadku stron WWW, które nie korzystają z certyfikatu SSL formularze oraz inne informacje przesyłane są do serwera przez sieć Internet otwartym tekstem, który stosunkowo łatwo przechwycić (szczególnie w sieci lokalnej). Jeśli serwer WWW ma zainstalowany certyfikat SSL do komunikacji z przeglądarką, wówczas informacja w obie strony (między serwerem WWW, a przeglądarką internetową) przesyłana jest przez sieć w sposób zaszyfrowany. Należy pamiętać, że szyfrowana jest transmisja danych tylko dla domeny, dla której certyfikat SSL został wystawiony (np. „https://www.obuwie-damskie.com”).

Ponieważ cenimy Twoje bezpieczeństwo, chcielibyśmy Cię zapewnić, że w naszym sklepie wykorzystujemy połączenie szyfrowane ( wysoki poziom szyfrowania ). Zaawansowany Certyfikat stosujemy na wszystkich stronach, które wymagają przekazywania poufnych informacji. Twoje dane wpisywane do formularzy są bezpieczne.